כמה עולה חוויית משתמש טובה?

  • איך מעריכים את עלות פרוייקט UX/UI

  • איך מבינים וממיינים את הצעות המחיר שאתם מקבלים?

  • מה הסוד של חברות כמו גוגל, פייסבוק וטוויטר להוציא מוצרים טובים יותר, מהר יותר?

?אז מה הוא הדיזיין ספרינט

דיזיין ספרינט הוא תהליך בן 4-5 ימים המיועד לפתרון אתגרים גדולים, ליצירת מוצרים חדשים או לשיפור של מוצרים קיימים.

במקום להגיע לבדיקת משתמשים אחרי חודשים של פיתוח, מאפשר הדיזיין ספרינט להציג למשתמשים אבטיפוס שנראה אמיתי, תוך 4 ימים בלבד ולוודא שאנחנו מפתחים את המוצר הנכון.

באמצעות שיטה מובנית ומוכחת, דוחס התהליך חודשים של עבודה לפחות משבוע!

מתי לעשות דיזיין ספרינט

כאשר מתחילים פרויקט חדש

בעת שמוסיפים תכונה
חשובה לפרויקט קיים

כשרוצים לאמת רעיון עסקי

?מה היתרונות של הדיזיין ספרינט

  • במקום להשקיע חודשים של עבודה בנסיון להביא לשוק מוצר מינימלי (MVP) מבלי לדעת אם אנחנו בונים את המוצר הנכון - בדיזיין ספרינט מקבלים הבנה על ההתאמה של המוצר לשוק תוך פחות משבוע.

  • הספרינט מיישר את כולם על אותו קו, ובכך, בהמשך תהליך הפיתוח, הוא מסיר ספקות לגבי הבעיה שאנחנו מנסים לפתור או הדרך שבה הסכמנו לפתור אותה.

  • הספרינט מעשיר את התרבות האירגונית במתודולוגיות של חדשנות ויעילות. השיטות והתרגילים משפיעים על הדרך בה אנחנו מנהלים מוצרים, מנהלים שיח מקדים עם הלקוחות ופועלים במהירות כדי להשיג הזדמנויות עסקיות

למה אנחנו?

אחרי שב-13 שנים האחרונות תכננו מאות מוצרים בארץ ובעולם, בשנתיים האחרונות הרצנו עשרות ספרינטים וצברנו נסיון שאין לו מתחרים בארץ. אתכם בספרינט יעבדו אסטרטגים, מומחי מוצר ומעצבים שמאחוריהם עשרות מוצרים מצליחים שנמכרים בכל העולם. 

 

אנחנו עובדים באופן רציף עם ממציא השיטה ג׳ייק נאפ ועם המומחים הגדולים ביותר בעולם בתחום. אנחנו מביאים לארץ את העדכונים האחרונים ביותר לשיטה שמתבססים על עבודה עם החברות והסטארטאפים המצליחים ביותר כמו סלאק, אירביאנדבי, טוויטר ועוד.

אם אתם פותרים בעיה שבשבילה כדאי לעשות ספרינט, כדאי מאוד שתעשו את זה עם מישהו שיכול להבטיח תהליך מדוייק, מוצלח ואיכותי

הלקוחות שלנו